HAKKIMIZDA

OSMAN CAMCI GRUP

Kocaeli ili, Gebze ilçesinde 1980 yılında Hacıoğulları Ticaret adı altında kurmuş olduğumuz firma ile beton boru imalatı, tesisi ve altyapı işleriyle iş hayatındaki yerimizi aldık. Bu sektörde yaptığımız işlerde göstermiş olduğumuz özveri ve aldığımız olumlu neticeler sonucu kısa süre zarfında istikrarlı ve emin adımlarla piyasa içerisindeki konumumuzu çok iyi yerlere getirdik.

Firmamız 1990 yılında ihtiyaç ve talepler doğrultusunda faaliyet alanını Osman Camcı Hafriyat İnşaat Nakliyat İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında Hafriyat ve Altyapıya değiştirmiştir. Bu alanda sektörün ihtiyaçlarına yine sektörün lider firmalarından Caterpillar ve Mercedes Benz ile işbirliği içerisinde cevap vermiştir. Kısa zaman zarfında Caterpillar iş makinelerinden oluşan geniş ve kapsamlı makine parkı ve Mercedes Benz ile oluşturulan araç parkına sahip olmuştur. Geçen zaman içerisinde refanslarımız içerisinde de göreceğiniz üzere iddialı projelerde çalışarak tecrübe ve deneyimlerimize yenilerini katmış ve aldığımız işleri başarılı ile tamamlamış bulunmaktayız.

2007 yılında makine parkımıza Fore Kazık makinesi ekleyerek bu alanda da taleplere cevap vermek suretiyle gücümüze güç kattık. Aynı zamanda ilerleyen teknoloji ve zaman koşullarının sürekli takipçisi olan firmamız 2009 yılında Mobil Konkasör ve Mobil Elek alarak toprak işlerinde çıkan malzemenin geri dönüşümü açısından önemli değere sahip çözümlere ulaşmıştır. Geri dönüşüm ile kazandırılan hafriyat malzemeleri çevreci bir yapıya sahip firmamıza tabiatın korunması açısından katkıda bulunmuştur.

2012 yılında kullanmaya başladığımız Si-Tech teknolojisi ile Greyder çalışmalarında üst noktalara gelmiş ve reglaj işlerinde sektörün ön sırasına geçmiş bulunmaktayız.Firmamız bünyesinde bulunan tecrübeli ve deneyimli ekiplerimiz ile jeolojik yapıyı ayrıntılı inceleyerek buna göre oluşturulan iş programlarını proje ekiplerine aktarıp saha uygulamalarındaki problem çözümlerini minimuma indirdik ve bu alanda ciddi başarılar elde ettik.Konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile alanında en iyi olan ekipmanları birleştirerek çok güzel projeler gerçekleştirdik.

Her başladığımız projede deneyimlerimizi paylaşarak kendimizi bir adım daha geliştirdiğimiz gibi bu alandaki tecrübelerimiz ile çalıştığımız projelere de büyük katkılarda bulunduk. Toprak işleri sektöründeki başarılarımız ve bitirmiş olduğumuz işler, geleceğimize ışık olmuş ve bizi daha emin adımlarla yürümekte güçlü kılmıştır. Bu alanda daha iyi olmak, bilgimize bilgi katmak ve paylaşmak her zaman prensibimiz olmuştur.Bu anlamda beraber çalışmanın keyfini sürdürmek istiyoruz.